5% הנחה למזמינים באתר

prev slide
next slide
ברוכים הבאים למלון ומרכז הכנסים שפיים

אי ירוק במרכז הארץ שבו כל חופשה, נופש עובדים או שהייה עסקית הופכים לחוויה מושלמת. במרחק של רבע שעה בלבד מתל אביב, במיקום נוח ונגיש, כשאתם מוקפים מדשאות מטופחות וגינות פורחות, תוכלו לחוש מיד את השינוי באווירה ואת הרוגע באוויר.

 

11 12 13 14
המלון

אי ירוק במרכז הארץ שבו כל חופשה, נופש עובדים או שהייה עסקית הופכים לחוויה מושלמת. במרחק של רבע שעה בלבד מתל אביב, במיקום נוח ונגיש, כשאתם מוקפים מדשאות מטופחות וגינות פורחות, תוכלו לחוש מיד את השינוי באווירה ואת הרוגע באוויר. במלון 145 חדרים מרווחים ונעימים, צוותי אירוח מקצועיים ואדיבים, מסעדה המגישה שלוש ארוחות טריות ומוקפדות ביום, בר קפה שפתוח כל שעות היום וכמובן אינטרנט חופשי בכל שטח המלון והחדרים.

22 23 24 20 21
האודיטוריום

האודיטוריום החדש בשפיים, מבפנים - חלל מפואר ומאובזר, מבחוץ - סביבה ירוקה עם רוח מהים ושקט של כפר. האודיטוריום עבר לאחרונה שדרוג טכנולוגי ומתיחת פנים עיצובית וכולל אולם ראשי ושני חללי אירוח נוספים. מתחם האודיטוריום מתאים במיוחד לכנסים, אירועי חברה, ערבי גאלה ומופעים עם אפשרות למזנונים על דק ומדשאות חיצוניות.

30 31 32 33
מרכז הכנסים

בליבה של סביבה ירוקה, בין הים והשדות, מרכז הכנסים של שפיים מציע את כל מה שאתם צריכים לכנס מוצלח. מרכז הכנסים מארח ועידות, ימי עיון, כנסי יום, ישיבות וסדנאות. החיבור יוצא הדופן בין המיקום האטרקטיבי ובין השירותים המקצועיים מבטיח כינוס חוויתי ויצירתי. המתחם מיועד לכינוסים גדולים שונים ובסגנונות מגוונים. בית המלון וגן האירועים הצמודים מרחיבים את טווח אפשרויות האירוח לפי צרכיכם ובחירתכם. אתם תדאגו לקהל ולתכנים, אנחנו נעשה את כל היתר.

40 41 42 43 44
הגן

הגן בשפיים הוא הזדמנות ליהנות מכל העולמות באירועים עסקיים: מתחם הגן המטופח ממוקם באופן מושלם על קו התפר שבין אנינות אורבנית ובין שלווה כפרית, במרחק נגיעה ממטרופולין תל אביב והרצליה, בין חוף ים יפיפה ובין שדות ירוקים. בלב גן, שעוצב בשילוב של סגנון כפרי עם שיק אורבני, נמצאים שני חללים - לאונג’ קבלת פנים ואולם אירוח מרכזי, מוקפים בגינת בוסתן פורחת. הגן מתאים לאירועי חוץ, ימי גיבוש, מסיבות והשקות.